Zaplanowane na 10. i 11. grudnia zawody w alpejskim Pucharze Świata pań w Val d'Isere zostały odwołane - poinformowała Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS). Powodem jest mała ilość potrzebnego śniegu.
 autor: Łukasz Kaczmarek
Martin Fourcade zwyciężył podczas inaugurujących sezon zawodów Pucharu Świata. W szwedzkim Östersund Francuz w biegu indywidualnym na 20 km wyprzedził o prawie 2 minuty drugiego Michala Sesingra oraz 3. Simona Schemppa. Najlepszy z Polaków - Tomasz Sikora zajął 24. miejsce.

Mama Marit Bjoergen, najlepszej norweskiej biegaczki narciarskiej, zapowiada, że jej córka nie będzie dominowała wiecznie i radzi szwedzkim biegaczkom uzbroić się w cierpliwość.
Autor: Łukasz Kaczmarek
Bode Miller
Trening przed zaplanowanymi na weekend zawodami alpejskiego Pucharu Świata został odwołany.  Narciarze uznali, że trasa w Beaver Creek nie nadaje się do zjazdu.