Archiwum strony

Zbigniew Bródka zajął dziewiąte miejsce w grupie A wyścigu na 1500 m podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w holenderskim Heerenveen. Konrad Niedźwiedzki był 15. W grupie A startował także Artur Waś, który uplasował się na 11. lokacie na 500 m.

Bode Miller, Wengen
Amerykanin Bode Miller okazał się najszybszym zjazdowcem podczas zawodów o Puchar Świata w narciarstwie alpejskim rozgrywanych w Beaver Creek. Drugi był Szwajcar Beat Feuz, który wyprzedził 3. Klausa Kroella.

Kwalifikacje do jutrzejszego konkursu w skokach narciarskich w Lillehammer dość niespodziewanie wygrał Vegar-Haukoe Sklett.
Norweg lądował na 101 metrze i zanotował 144,3 punktu. Wprzedził Andreasa Wanka (96.m) oraz Bjoerna Einara Romoerena (98,5m) zajęli miejsca tuż za nim.
Tomasz Sikora zajął 72. miejsce w sprincie na 10 km biathlonowego Pucharu  Świata, który odbył się dzisiaj w szwedzkim Oestersund.