Archiwum strony

Goleszów i Gilowice zapraszają na zawody

Unknown | 22.4.12 | 0 komentarze


Tekst: Dawid Jurga
Już niedługo najmłodsi polscy skoczkowie rozpoczną sezon letni w skokach narciarskich. Jak co roku spotkają się najpierw 3 maja na skoczniach narciarskich w Goleszowie, podczas XIII Memoriału im. Leopolda Tajnera, a następnie 12 maja na Zawodach o Puchar Śląskiej Rady LZS w Gilowicach.

W Goleszowie konkurs na obiektach „ Pod Grabówką” rozpocznie się o godzinie 11. Swoją szansę będą mieli także starsi zawodnicy oraz ci skaczący amatorsko, dla których utworzono kategorie OPEN na skoczni K-30. Dziewczęta i zawodnicy do rocznika 2001 będą skakali na skoczni K-17.

Na zawodach w Goleszowie często się zjawia m.in. pochodzący z tego miasta Apoloniusz Tajner oraz żona Leopolda Tajnera.

Goleszów 2011:


Zeszłoroczne zawody w Goleszowie, filmy i zdjęcia możecie zobaczyć: TUTAJ
Zgłoszenia: do dnia 02.05.2012 r. fax na nr: 33 8528 720 lub e-mail: marzena.gomola@op.pl  
W Gilowicach treningowe skakanie już od 11., a start konkursu o godzinie 14:00. Będzie to pierwszy z konkursów odbywającego się corocznie cyklu trzech zawodów (maj, czerwiec, wrzesień). Gilowice, które jako pierwsze zaczęły organizować kategorie OPEN będą posiadały ją również w tym roku. Dziewczynki będą podzielone na grupę starszych i młodszych. 
Zgłoszenia do dnia 11.05.2012 r. na adres fax: 33 8653 – 372 lub mail: skokigilowice@wp.pl  


Zeszłoroczne zawody w Gilowicach, filmy i zdjęcia możecie zobaczyć: TUTAJ
Kibiców zapraszamy na skocznie, a odważnych śmiałków do wzięcia udziału w konkursach.


Gilowice 2011:Źródło: Dawid Jurga/skokynydek

Kategorie: ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA