Archiwum strony

Klemens Murańka wraca na treningi we wrześniu

CranberryZest | 24.8.12 | 0 komentarze

Zawodnik kadry młodzieżowej Klemens Murańka od pewnego czasu musiał zaprzestać treningów z powodu pogłębiającej się wady wzroku. Dobrą wiadomością jest, że osiemnastolatek wznowi treningi wraz z początkiem września. Niedawno przeszedł pierwszą operację oczu.

Wzrok Klimka zaczął się pogarszać po upadku, jaki doznał na zgrupowaniu w Austrii. Jak podaje strona Polskiego Związku Narciarskiego, Klemens bagatelizował problem, nie informując nawet rodziców. Po jakimś czasie koledzy z kadry dostrzegli, że Klemens źle widzi. Po konsultacjach w krakowskiej klinice okazało się, że ma uszkodzoną rogówkę i konieczne będzie wykonanie wielu zabiegów.

Klemens pierwszą operacje ma już za sobą, następną będzie miał w listopadzie. Niedługo ma otrzymać ze Stanów Zjednoczonych specjalistyczne soczewki, które umożliwią mu powrót na skocznie.

źródło: sport.pl

Kategorie:


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA