RKZ Harrachov: Wyniki i fotorelacja

Aga Pająk | 29.12.12 | 1 komentarze

Dziś na skoczni K 90 w czeskim Harrachovie rozegrane zostały zawody w skokach narciarskich oraz kombinacji norweskiej. Na obiekcie rywalizowały zawodnicy, jak i zawodniczki w kilku kategoriach. Początkowo konkurs zaplanowany był na 28.12.2012 r., lecz z powodu złych warunków atmosferycznych przeniesiony został na dzień dzisiejszy.

Wśród chłopców w wieku 14-15 lat najlepszy okazał się być Marek Stepnicka z JKL Desna. Uzyskał on w swoich próbach 88 m i 90 m. Drugie miejsce zajął Filip Cerny (89 m i 86,5 m), a na najniższym stopniu podium stanął Jakub Dohnal (81 m i 79 m).

1. Marek Stepnicka 2. Filip Cerny 3. Jakub Dohnal

Michaela Dolezelova (88,5 m i 90 m) nie miała sobie równych w kategorii dziewcząt. Wyprzedziła drugą Barborę Blazkovą (74 m i 78 m) o 63,5 pkt. Skład najlepszej "trójki" uzupełniła Zdena Pesatova (73 m i 74 m).