Apoloniusz Tajner fot: Granda
Drugi konkurs o Puchar Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego przyniósł umocnienie się na pozycji lidera wśród kombinatorów norweskich Szczepana Kupczaka i zmiany w klasyfikacji skoczków. Zawody na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle wygrał Grzegorz Miętus, a liderem klasyfikacji generalnej skoczków obecnie jest Łukasz Rutkowski.
Tylko u nas możecie państwo zobaczyć dokładną relację foto i video z IV Memoriału Olimpijczyków, który miał miejsce wczoraj w Szczyrku. Zapraszamy

Więcej>>
W drugim dniu zmagań na olimpijskiej skoczni w japońskiej Hakubie trzeci konkurs z rzędu wygrał lider klasyfikacji generalnej Andreas Wank (125,5 m i 118 m). Niemiec tym samym umocnił się na prowadzeniu. Na drugim miejscu znalazł się Jurij Tepes (117 m i 119 m). Na najniższym stopniu podium stanął Dawid Kubacki (113 m i 127 m), który podobnie jak wczoraj awansował na tą pozycję z miejsca poza najlepszą '10'.
Do dzisiejszego konkursu indywidualnego zostało zgłoszonych zaledwie 48 zawodników, co oznacza, że zamiast wcześniej zaplanowanych kwalifikacji została rozegrana seria próbna, która wygrał Matjaz Pungertar - 124 m. Na drugim miejscu znalazł się jego kolega z drużyny - Jurij Tepes (120 m). Ex-aequo z nim sklasyfikowano Noriakiego Kasai, który był także autorem najdłuższego skoku - 127,5 m.