Archiwum strony

Nasz były skoczek narciarski, a teraz kierowca rajdowy zdobył w rajdach terenowych tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski i Czech. Czyż to nie wielki sukces, skoro w tak stosunkowo niedługim czasie od zakończenia kariery skoczka, Adam zdobywa nowe mistrzowskie tytuły, ale w innej dyscyplinie...
Przedostatni konkurs z cyklu Letniej Grand Prix, który został rozegrany w austriackim Hizenbach wygrał liderujący po pierwszej serii Maciej Kot. Uzyskał on w swoich próbach 87,5 m oraz 88,5 m. Drugie miejsce zajął Severin Freund - 87,5 m i 89 m. 
Serię próbą poprzedzającą dzisiejszy konkurs Letniej Grand Prix wygrał Severin Freund. Niemeic poszybował na 92 metr. Na drugiej pozycji uplasował się Gregor Schlierenzauer - 90 m. Na trzecim miejscu znalazł się Dawid Kubacki - 88,5 m.
Tegoroczny sezon letni powoli dobiega końca. Pozostały dwa konkursy - dzisiejszy w Hinzenbach oraz Klingenthal, który odbędzie się za 3 dni. W obu konkursach zobaczymy naszego najlepszego skoczka - Kamila Stocha, który miał dość długą przerwę w letnich startach.