Archiwum strony

PŚ Pań Oslo: Takanashi i Hendrickson najlepsze na treningach

CranberryZest | 16.3.13 | 0 komentarze

foto:nachrichten.at
Sara Takanashi okazała się najlepszą zawodniczką pierwszego treningu, natomiast w drugim i w trzecim najlepsza okazała się Sarah Hendrickson. 

I TRENING

W pierwszym treningu najlepsza okazała się Sara Takanashi, która skoczyła 118,5 m. Drugi rezultat uzyskała Sarah Hendrickson - 113,5 m, a trzeci Evelyn Insam - 111 m. Czwarta była Elena Runggaldier ze skokiem na odległość także 111 m, jednak uzyskała o pół punktu mniej niż rodaczka.

II TRENING

W drugiej serii treningowej najdalej lądowała Sarah Hendrickson, która uzyskała 119,5 m. Druga była Sara Takanashi z wynikiem o trzy metry gorszym niż Japonka. Dalej uplasowały się Katja Pozun - 113,5 m oraz Anette Sagen z rezultatem 111,5 m.

III TRENING 

W trzecim treningu górą była ponownie Hendrickson, która skoczyła 120 m. Drugi rezultat uzyskała Jacqueline Seifriedsberger - 116,5 m. Trzecia była Elena Runggaldier ze skokiem na odległość  117 m, a tuż za nią uplasowała się Anette Sagen - 115 m.

źródło: informacja własna

Kategorie: , , ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA