Puchar Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego: Kotelnicki wygrywa ze znaczną przewagą

CranberryZest | 24.8.13 | 0 komentarze

Wojciech Gąsienica - Kotelnicki wygrał konkurs o Puchar Prezesa PZN. Zdobył on za swoje skoki na odległość 125,5 oraz 127 m łączną notę 250 pkt, podczas kiedy drugi w konkursie Krzysztof Miętus miał aż o 10,6 pkt mniej.

Krzysztof Miętus skoczył odpowiednio 119,5 i 128,5 m. Na najniższym stopniu podium stanął Stefan Hula, który uzyskał odpowiednio 119,5 i 123,5 pkt. Tuż za podium uplasował się Andrzej Zapotoczny z rezultatami 117 i 124 m. Piąte miejsce zajął Artur Kukuła, który w pierwszej serii uzyskał 116 m, a w drugiej poprawił się lądując na 124,5 m. Najlepszą '6' zawodów zamknął Jakub Wolny, który w pierwszej próbie uzyskał 118 m, a w drugiej cztery metry dalej.

PEŁNE WYNIKI KONKURSU

Prowadzenie w klasyfikacji generalnej po 2 z 3 konkursów Pucharu Prezesa PZN objął Krzysztof Miętus. Finałowe zawody odbędą się 14 września na skoczni w Wiśle Malince.