Drugi konkurs indywidualny zaliczany do cyklu Pucharu Świata, który odbył się w niedzielę (24 lutego) w Wiśle, wygrał Norweg Atle Pedersen Roensen. Ponownie na drugim miejscu uplasował się Słoweniec Matic Benedik. Na najniższym stopniu podium stanął Jan Ziobro. W serii finałowej wystąpiło 5 z 6 startujących w zawodach Polaków, dwóch zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce.
Drużyna Japonii w składzie Yuki Ito, Sara Takanashi, Daiki Ito oraz Taku Takeuchi wywalczyła złoty medal w konkursie mieszanym. Nota ich zespołu jako jedynego przekroczyła 1000 pkt, wywalczyli wspólnie 1011 pkt.
Seria próbna na skoczni HS-106 przed mieszanym konkursem Mistrzostw Świata w Val di Fiemme należała do Taku Takeuchi, który uzyskał 101 metrów.
Drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego w Wiśle wygrał Atle Pedersen Roensen. Norweg w swoich próbach uzyskał 124,5 m oraz 129 m. Na drugim miejscu uplasował się Matic Benedik (124,5 m i 127 m), a skład podium uzupełnił Jan Ziobro (124,5 m i 126,5 m).

Drugi konkurs z cyklu FIS Cup w słoweńskim Kranju wygrał David Unterberger. Austriak w swoich próbach uzyskał 104,5 m i 106 m. Na drugiej pozycji sklasyfikowano Piusa Paschke (105 m i 103,5 m), a skład podium uzupełnił Primoz Pikl (103,5 m i 102,5 m).
Po konkursie Pucharu Kontynentalnego w Wiśle zapytaliśmy o ocenę zawodów pana Jana Szturca, doświadczonego trenera młodzieży Klubu Sportowego Wisła Ustronianka.
23 lutego na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych tutaj konkursów zaliczanych do cyklu Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich. W pierwszej serii na belce startowej zasiadło w sumie 60. zawodników. W serii finałowej wystąpiło 32.