Archiwum strony

Liście na drzewach przybrały już złotą barwę, w nocy na trawie pojawia się szron, a mojemu kotu rośnie sierść niczym owcza wełna. Dni stają się coraz krótsze, a bociany możemy pooglądać tylko na zdjęciach. Co to oznacza?
Wczoraj rozegrano w Szczyrku  Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych,  które są równoznaczne z Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych.  Poszczególne kategorie wiekowe były bardzo mocno obsadzone, a w konkursach wzięło udział prawie 130 skoczków, w tym skoczkinie! Niestety zawodnikom często przeszkadzał  porywisty wiatr. 

O tytuły mistrzowskie wczoraj także rywalizowano także w Oberstdorfie. Zawodnicy oraz zawodniczki podzieleni zostali na kategorie wiekowe. Wśród seniorów tryumfowali Marinus Kraus oraz Katharina Althaus.
Wczoraj na skoczni w Stams odbyły się zawody, w których zawodnicy, jak i zawodniczki rywalizowali o mistrzostwo swojego kraju. Równych sobie w kategorii kobiet nie miała Daniela Iraschko. Wśród panów tryumf odniósł Andreas Kofler.
Po zakończeniu sezonu letniego nasi skoczkowie nie zwalniają tempa i przygotowania do sezonu zimowego idą pełną parą. W najbliższych dniach w planie jest zgrupowanie kondycyjne.