Archiwum strony

Harada, Aigner oraz Zupancic to zwycięzcy dzisiejszych treningów na Uniwersjadzie. Nas przede wszystkim cieszą dobre skoki Polaków. 
Anette Sagen utrzymała dobre wyniki dzisiejszych skoków i wygrała pierwszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w Notodden.
Trwa konkurs Pucharu Kontynentalnego w norweskim Notodden. Na półmetku rywalizacji prowadzi Anette Sagen.


Po raz kolejny Norweżki udowodniły swoją wysoką formę plasując się w czołówce stawki serii próbnej do dzisiejszego konkursu.

Drugi konkurs FIS Cup w Notodden wygrał Ole Mathis Nedrejord, który w swoich próbach uzyskał 98 i 99 metrów. Drugie miejsce zajął jego rodak - Hans Petter Berquist (98 m i 98 m). Na najniższym stopniu podium stanął Michael Glasder (97 m i 96 m).
Dziś na skoczni w Seefeld odbyły się trzy treningi przed jutrzejszym konkursem Alpen Cup. Najlepsi okazali się być Cene Prevc, Patrick Streitler i Patrick Hammann. 

Kwalifikacje do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w Titisee - Neustadt wygrał Kamil Stoch, który w swojej próbie uzyskał 136,5 metra. Drugie miejsce zajął Simon Ammann (137,5 m). Trzeci był Andreas Wank (137 m).

W drugim treningu najlepszy okazał się być Taku Takeuchi (137 m). Tuż za nim sklasyfikowany został Thomas Morgenstern (136,5 m).Trzeci był Severin Freund (136,5 m).
Dziś na skoczni w Rena odbyły się treningi przed konkursem Pucharu Kontynentalnego. Najlepsi okazali się być Michael Hayboeck oraz Martin Schmitt. W czołówce plasował się Stefan Hula.

W pierwszym treningu najlepszy okazał się być Noriaki Kasai (137 m). Drugie miejsce zajął Kamil Stoch (137,5 m), a trzecie Taku Takeuchi (132,5 m).