Archiwum strony

Ustronianka nie sponsoruje już Wisły. Umowa rozwiązana, klub szuka sponsora

Unknown | 23.5.14 | 1 komentarze

Zanany Klub Sportowy Wisła Ustronianka stracił głównego sponsora, firmę "Ustronianka" . Wytwórca naturalnej wody oraz napojów gazowanych rozwiązał wieloletnią umowę z klubem.
- Jeżeli konkretny sponsor się znajdzie, to naprawdę mamy wielkie szanse na zrobienie kolejnych mistrzów na arenach światowych i nie tylko - podkreśla Zbigniew Wuwer, prezes KS Wisła.

Miejsce na reklamę m.in. na swoich nartach zaoferował przyszłemu sponsorowi klubu sam Piotr Żyła, wychowanek klubu i jeden z najpopularniejszych sportowców w Polsce. 
Przypomnijmy, że trwa obecnie budowa nowych skoczni w Wiśle Centrum, gdzie potencjalny sponsor będzie mógł także umieścić swoją reklamę. Planowane zakończenie budowy nowych skoczni, to listopad br. 

Sekcje znajdujące się w klubie:
- sekcja skoków narciarskich i kombinacji norweskiej
- sekcja biegów narciarskich
- sekcja alpejska
- sekcja piłki nożnej
- sekcja zjazdu rowerowego

Obiekty klubu:
Ośrodek sportowo- rekreacyjny "Jonidło" w Wiśle, przy ul. Wyzwolenia 67
Na terenie ośrodka znajdują się:
pełnowymiarowe boisko piłkarskie
trzy korty tenisowe
boisko do siatkówki plażowej

- kompleks skoczni narciarskich Wisła Centrum
- skocznia narciarska Wisła Łabajów K-35
- skocznia narciarska Wisła Łabajów K-65


Źródło: tvs.pl / informacja własnaKategorie:


1 komentarz:

  1. Nie dość, że bida, to jeszcze większa się zapowiada. Teraz czeka klub ciężka praca by znaleźć innych sponsorów. Powodzenia. Będzie potrzebne.

    OdpowiedzUsuń

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA