Archiwum strony

Zapraszamy kibiców na otwarty trening kadry skoczków

Unknown | 8.7.14 | 0 komentarze

Trening otwarty kadry polskich skoczków powoli staje się stałym punktem w programie zawodów FIS Grand Prix organizowanych w Wiśle. Tym razem trener Łukasz Kruczek i jego podopieczni spotkają się z kibicami w piątek, 25 lipca. Początek treningu zaplanowano na godzinę 11.

Podczas tegorocznej edycji imprezy FIS Grand Prix w skokach narciarskich kibice będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami treningu skoczków na hali sportowej, wziąć udział w konferencji prasowej z kadrowiczami, a także zdobyć pamiątkowe autografy i zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolami. - Już dziś zachęcamy kibiców skoków narciarskich do przysyłania swoich propozycji pytań do poszczególnych skoczków i członków sztabu szkoleniowego. Najciekawsze zostaną zadane podczas otwartego treningu. Pytania prosimy wysyłać na adres: info@wisla-malinka.com z dopiskiem „Pytanie – trening otwarty” - informuje Katarzyna Koczwara, szefowa Biura Prasowego FIS Grand Prix Wisła 2014.

Trening otwarty jest formą integracji skoczków z kibicami, którą zawodnicy polubili. - Jest to bardzo fajny pomysł przede wszystkim dlatego, że kibice mogli zobaczyć jak to wszystko wygląda, że nasza aktywność sportowa to nie tylko iść i skoczyć, ale jest jeszcze cała masa rzeczy, którą musimy zrobić, żeby być jak najlepszymi na skoczni – powiedział po zeszłorocznym treningu Kamil Stoch i jednocześnie przyznał, że dla zawodników była  to sytuacja wyjątkowa. - Wszyscy śledzą każdy nasz ruch. Jeżeli ktoś się pomyli to wszyscy to widzą, ale z drugiej strony jest zabawa i jest bardzo fajnie – przyznał wówczas podwójny złoty medalista z Soczi.

Tradycyjnie trening otwarty odbędzie się w Hali Sportowej im. Wiślańskich Olimpijczyków w centrum Wisły (pl. Hoffa 5). Początek zaplanowano na godz. 11:00. Od godz. 9:30 przed halą wydawane będę bezpłatne wejściówki, upoważniające do zajęcia miejsca na trybunach hali. 

Pytania do zawodników i członków sztabu szkoleniowego prosimy wysyłać do 20 lipca 2014r. na adres: info@wisla-malinka.com z dopiskiem „Pytanie – trening otwarty".

Trening otwarty 2012 TUTAJ

Trening otwarty 2013 TUTAJ


Źródło: Katarzyna Koczwara / PZN

Kategorie: , ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA