Archiwum strony

LPK w Kuopio: Cene Prevc i Krzysztof Biegun najlepsi na treningach

mipoc | 16.8.14 | 0 komentarze

Przed sobotnim konkursem Pucharu Kontynentalnego na skoczni HS127 w Kuopio rozegrano dwie serie treningowe. Na pierwszym treningu najlepiej spisał się Cene Prevc, a na drugim najwięcej punktów za skok otrzymał Krzysztof Biegun.

I TRENING

Lider Letniego Pucharu Kontynentalnego uzyskał 128,5 m i wyprzedził swojego kolegę z reprezentacji, Mirana Zupancica, który lądował półtora metra bliżej. Trzeci był kolejny Słoweniec, Anze Semenic - w bardzo sprzyjających warunkach osiągnął on 131,5 m.

Czwarta lokata po skoku na odległość 122,5 m przypadła Aleksandrowi Zniszczołowi. Tę samą pozycję, co nasz reprezentant, zajął reprezentant gospodarzy, Ossi-Pekka Valta - doskoczył on do 125 metra. Czołową szóstkę skokiem o metr krótszym zamknął Krzysztof Biegun.

Na ósmym miejscu znalazł się Jakub Wolny, który wylądował na 116 metrze. Dziesiąty po o metr krótszej próbie był Stefan Hula. Bartłomiej Kłusek uzyskał 112 metrów i zajął czternastą lokatę. 107 m dało Krzysztofowi Miętusowi 24. miejsce.

II TRENING

Krzysztof Biegun wylądował na 121 metrze i wyprzedził dwóch reprezentantów Słowenii - Mirana Zupancica, który skoczył o metr bliżej i Cenego Prevca (119,5 m).

Czwarte miejsce zajął Bartłomiej Kłusek - Polak doskoczył do 121 metra. Na piątej lokacie ze skokiem na odległość 119 m uplasował się Anze Semenic. Szósty był Niemiec Paul Winter, który uzyskał 120,5 m. Siódme miejsce zajął Stefan Hula - nasz reprezentant wylądował na 119 metrze.

Na jedenastej pozycji po skoku na odległość 112,5 m znalazł się Aleksander Zniszczoł. Siedemnasty był Jakub Wolny, który uzyskał 103 metry, a na dwudziestej pierwszej lokacie uplasował się Krzysztof Miętus (105 m).

Pełne wyniki

źródło: fis-ski.com

Kategorie: , , , , , , , ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA