Dziś na skoczni w Planicy (HS 104) odbyły się zawody, w których zawodnicy i zawodniczki walczyli o punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Cockta. Odwołane zostały jutrzejsze konkursy w Kranju.
Jednoseryjny konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku wygrał Anssi Koivuranta, który skoczył 132,5 metra. Drugie miejsce zajął Simon Ammann (133,5 m). Na najniższym stopniu podium stanął lider Pucharu Świata - Kamil Stoch (126,5 m).

Rosjanka Irina Avvakumowa odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata w Czajkowskim.
W serii próbnej, przed dzisiejszym konkursem Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku, najlepszy okazał się być Thomas Morgenstern, który w swojej próbie uzyskał 132 metry. Drugie miejsce zajął Thomas Diethart (132 m), a trzeci był kolejny z Austriaków - Michael Hayboeck (125 m).
Coline Mattel prowadzi po pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w Czajkowskim. Prowadzenie w rywalizacji wywalczyła sobie skokiem na 100,0 m.
Dziś na skoczni w Villach rozegrane zostały kolejne zawody z cyklu Austria Cup. Zawodnicy, jak i zawodniczki, rywalizowali w kilku kategoriach. Po raz kolejny tryumfowali Clemens Aigner i Patrick Streitler.
Sara Takanashi nie ustępuje rywalkom nawet w seriach próbnych. Dzisiejszą z łatwością wygrała z wynikiem 103,0 m.
Dziś w Innsbrucku kolejne zawody 62. Turnieju Czterech Skoczni.  Na obiekcie Bergisel HS-130 już o godzinie 12:45 odbędzie się seria próbna, a na godzinę 14:00 zaplanowany jest start pierwszej serii konkursowej. Pogoda jak do tej pory jest sprzyjająca.