Archiwum strony

Strona Polskiego Związku Narciarskiego podała skład polskiej drużyny na zbliżające się zawody Pucharu Świata w Wiśle. Trener Łukasz Kruczek po konsultacjach ze swoim sztabem ogłosił, że do zawodów wystawi dwunastu skoczków. Wśród nich swój debiut w PŚ zaliczy Jakub Wolny.


W czwartkowy poranek 16 stycznia na starcie treningów i kwalifikacji do konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle stanie 12 polskich skoczków narciarskich: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Jan Ziobro, Klemens Murańka, Krzysztof Biegun, Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł, Stefan Hula, Bartłomiej Kłusek, Krzysztof Miętus oraz Jakub Wolny.


Źródło: PZN
Ten weekend był jak gatunek filmowy w jakim nasza kinematografia radzi sobie naprawdę dobrze i za filmy w tej konwencji wcale nie musimy się wstydzić. Wbrew pozorom połączenie dramatu i komedii nie jest wcale sprawą prostą. Widz musi na takim filmie płakać i śmiać się równocześnie, a jak trudno pogodzić wodę i ogień, to nie muszę nikomu tłumaczyć. Weekend na Kulm był właśnie jak komediodramat, tylko, że taki ze średniej półki.