Archiwum strony

Znamy listę startową Mistrzostw Świata Juniorów w Val di Fiemme. W pierwszych treningach panów wystąpi 84 skoczków z 24 krajów. Nie zabraknie także naszych reprezentantów. W mistrzostwach zobaczymy Krzysztofa Bieguna, Klemensa Murańkę, Aleksandra Zniszczoła, Jakuba Wolnego i Przemysława Kantykę. Jutrzejszy wieczór, to pierwsze treningi, po których  trenerzy wybiorą najlepsze czwórki do udziału w konkursie indywidualnym. Na skoczni HS-106 w czwartek odbędzie się konkurs indywidualny, a potem pierwszego lutego konkurs drużynowy.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników

Lista startowa treningów TUTAJ


Źródło: Informacja własna/ FIS
Popołudniu odbyły się dwie serie treningowe na skoczni w Predazzo. W pierwszym treningu najlepsza okazała się być Sara Takanashi, zaś w drugim równych sobie nie miała Coline Mattel. 

facebook.com/buffnorgescup
W miniony weekend na skoczni K90 w Sprovie odbyły się konkursy Norges Cup. Tryumfatorem obu odsłon tych zawodów wśród elity został Tord Hammer. 
Trener Alexander Pointner podał skład austriackiej kadry na Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Jednym z reprezentantów został Thomas Morgenstern.
Już dziś rozpoczęły się pierwsze treningi przed Mistrzostwami Świata Juniorów w Val di Fiemme. W porannych seriach treningowych na skoczni HS 106 Polki pokazały się z dobrej strony.