Archiwum strony

Sezon 2013/2014 oficjalnie należy już do historii. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem naszych najlepszych zawodników i zawodniczek podsumowano najbardziej obfitującą w sukcesy zimę w historii polskiego narciarstwa.
Długo dyskutowana sprawa skoków narciarskich na Stadionie Narodowym jest na razie zamknięta. Niedługo mija termin zgłaszania tego projektu, a prezes Apoloniusz Tajner wraz z  Polskim Związkiem Narciarskim wycofują się z pomysłu. 









- To jest już nieaktualny temat. Decyzja z naszej strony już zapadła na zarządzie. Przeanalizowaliśmy dokładnie wszelkie za i przeciw i nie zdecydowaliśmy się na złożenie aplikacji. Ta impreza wiązałaby się ze zbyt dużym ryzykiem dla Polskiego Związku Narciarskiego, który podpisywałby umowę na jej organizację. To przedsięwzięcie, które przejawiało zbyt dużo zagrożeń. Dlatego na razie ten pomysł został zarzucony, co nie oznacza, że nie wrócimy do niego w przyszłości - mówił prezes PZN.

Na razie nie mamy  konkretów dotyczących zmiany decyzji. Czy o zmianie frontu zadecydowały względy ekonomiczne, techniczne, a może formalno-prawne? Jedno jest pewne pomysł miał swoich zwolenników i przeciwników, o czym może świadczyć nawet nasza sonda umieszczona na dole serwisu. 



Źródło: http://eurosport.onet.pl / informacja własna