Archiwum strony

Dziś na skoczni K95 w niemieckim Hinterzarten odbyły się dwa oficjalne treningi przed jutrzejszymi zawodami z cyklu FIS Cup. Z dobrej strony zaprezentowali się nasi reprezentanci. Najlepsi okazali się być Niclas Wangler i Krzysztof Leja.
Kwalifikacje przed jutrzejszym konkursem Letniej Grand Prix w Einsiedeln wygrał Michael Hayboeck, który w swojej próbie uzyskał 117 metrów. Drugie miejsce zajął Gregor Schlierenzauer (118 m), a trzeci był Peter Prevc (114 m).

Dziś na skoczni K95 w niemieckim Hinterzarten odbyły się dwa oficjalne treningi przed jutrzejszym konkursem FIS Cup. Najlepsze okazały się być Katharina Althaus i Ulrike Graessler. Z dobrej strony pokazała się Magdalena Pałasz. 
W drugim treningu przed dzisiejszymi kwalifikacjami najlepszy okazał się być Gregor Schlierenzauer (119,5 m), przed Kamilem Stochem (114,5 m) i Rune Veltą (112 m).
W pierwszym treningu przed kwalifikacjami do konkursu Letniej Grand Prix w Einsiedeln najlepszy okazał się być Rune Velta, który w swojej próbie uzyskał 111,5 metra. Drugie miejsce zajął Gregor Schlierenzauer (110 m), a trzeci był Anssi Koivuranta (109 m). 
Dziś na skoczni K95 w niemieckim Hinterzarten odbędą się treningi przed jutrzejszymi konkursami z cyklu FIS Cup. Na starcie zobaczymy reprezentantki, jak i reprezentantów naszego kraju.