Konkurs Pucharu Kontynentalnego w czeskim Frenstacie p.R. wygrał Markus Schiffner, który w swoich próbach dwukrotnie lądował na 100,5 m. Drugie miejsce zajął Danny Queck (96 m i 103 m), a skład podium uzupełnił Jure Sinkovec (101 m i 96,5 m).
Dzisiejszy konkurs Pań z cyklu FIS Cup w czeskim Frenstacie zakończył się zwycięstwem Anastasiji Gladyszewy. Najlepszą z Polek była Joanna Szwab, któa zakończyła rywalizację na 13. pozycji.
Po pierwszej serii zawodów Pucharu Kontynentalnego w czeskim Frenstacie na prowadzeniu znajduje się Jure Sinkovec (101 m). Wyprzedza on Zigę Mandla (98,5 m) i Markusa Schiffnera (100,5 m).

Po pierwsze serii we Frenstacie prowadzi Anastasija Gladyszewa. Niestety, szczęście nie sprzyjało dzisiejszej solenizantce, Magdalenie Pałasz. Po świetnym występie w serii próbnej zaliczyła upadek w pierwszej serii punktowanej.
Amerykanka Nina Lussi, w próbie przed dzisiejszym konkursem z cyklu FIS Cup, okazała się najlepszą zawodniczką. Tuż za nią znalazła się Magdalena Pałasz.
W serii próbnej przed dzisiejszym konkursem Pucharu Kontynentalnego w czeskim Frenstacie p.R. najlepszy okazał się być Markus Schiffner, który w swojej próbie uzyskał 103 metry. Drugie miejsce zajął Dominik Maylaender (96,5 m), a trzeci był Alexander Sardyko (101 m).