Archiwum strony

Po wczorajszym zwycięstwie Andrzeja Zapotocznego w zawodach  FIS Cup, jakie miały miejsce w Szczyrku, dziś przyszła kolej na następnego Polaka. Andrzej Stękała wygrał bowiem dzisiejsze zawody. 
Taku Takeuchi skokiem na 132 m wygrywa niedzielny konkurs Letniej Grand Prix w Kazachstanie.
W minionych dniach w Villach odbyły się Mistrzostwa Świata Weteranów. Zawodnicy, jak i zawodniczki rywalizowali na skoczniach K30, K60 i K90.
Po pierwszej serii konkursu Letniej Grand Prix w kazachskich Ałmatach prowadzi Jernej Damjan przed Taku Takeuchi i Phillipem Sjoeenem.
Kento Sakuyama zanotował najlepszy wynik w serii próbnej przed dzisiejszym konkursem Letniej Grand Prix w Ałmatach, wyprzedzając o włos Gregora Deschwandena.
Jakub Wolny wygrywa drugi konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego w Stams. Nasz reprezentant awansował z siódmego miejsca po skoku na 116 m. Równocześnie Wolny zostaje liderem klasyfikacji generalnej cyklu.
Po pierwszej serii koknursu Pucharu Kontynentalnego w Stams liderem jest Pius Paschke. Najlepszym z Polaków jest Jakub Wolny, który zajmuje miejsce 7.
Zakończył się drugi konkurs Letniej Grand Prix w Ałmatach. Sara Takanashi skokami na 99 m i 100 m zapewniła sobie drugą wygraną, a tym samym zwycięstwo w klasyfikacji generalnej cyklu.
Zakończyła się seria próbna przed drugim konkursem Letniej Grand Prix Pań w kazachskich Ałmatach. Po skoku na 102,0 m Takanashi o 16,8 punktu wyprzedza rywalki.