Archiwum strony

Po stworzeniu statystyki o takim samym tytule, ale omawiającej sezon 2013/2014, przyszła pora też na wcześniejsze Puchary Świata. Kierując się odwróconą chronologią, zatrzymajmy się na sezonie 2012/2013 i sprawdźmy którzy skoczkowie byli najlepiej stylowo skaczącymi. Zapraszam do zapoznania się z moim zestawieniem, który został wzbogacony względem poprzedniej wersji. Tymczasem ja "lecę" do pracy nad następną statystyką z sezonu 2011/2012. 
Mam dla ciebie dobrą i złą wiadomość, którą chcesz najpierw? Znacie ten tekst, prawda? Wykorzystany na tysiąc sposobów w życiu codziennym, w filmach i kawałach, oklepany i przystosowany do każdej sytuacji, tekst którego można użyć w każdym kontekście, tekst który czasem bawi, często martwi, zawsze wzbudza niepewność i zapewnia właściwie wszystkie uczucia, jakie można sobie wyobrazić. Taki tekst, który można zastosować zawsze i wszędzie. Ubzdurałem sobie, że go wykorzystam w pierwszym felietonie tego sezonu, bo właściwie czemu nie, skoro można się nim zabawić na wszelkie sposoby. Nie przewidziałem tylko jednego. Po trzech weekendach tej zimy, nawet sarkastycznie, nie mam czego podczepić pod dobrą wiadomość.
W najbliższą sobotę rozegrane zostaną kolejne zawody w skokach narciarskich dla dzieci i młodzieży. Tym razem najmłodsi będą rywalizowali o "Puchar Głuszca" na skoczniach w Wiśle Łabajowie.