Archiwum strony

PŚ Pań Hinzenbach: Kolejny triumf Iraschko-Stolz

Unknown | 31.1.15 | 0 komentarze

fot. Wikicommons
Daniela Iraschko-Stolz zwycięża w pierwszym z konkursów pań w Hinzenbach i przejmuje żółty plastron. Na podium stanęły także Carina Vogt i Sara Takanashi.


Daniela Irascho-Stolz triumfowała w sobotnim konkursie po skokach na 93 i 91,5 m z łączną notą punktową równą 251,4 pkt. Drugie miejsce zajęła Carina Vogt z wynikiem 89 m i 88 m oraz notą 245,6 pkt. Awansem z ósmej lokaty na trzecim miejscu rywalizację zakończyła Sara Takanashi - 88 m i 89 m z notą 236 pkt.

Czwarte miejsce przypadło Katharinie Althaus z wynikiem 87 m i 86 m, piąta była Yuki Ito, która oddała skoki na 87,5 m i 84 m. W czołówce konkursu uplasowały się także Maja Vtic (87,5 i 87 m), zwyciężczyni kwalifikacji Maren Lundby (86 i 87 m). Dwie Sary, biorące udział w konkursie "wymieniły się" miejscami zajmowanymi po pierwszej serii i w rezultacie Hendrickson zajęła ósmą lokatę z wynikiem 88,5 i 83,5 m. Dziewiąta była Eva Pinkelnig która dwukrotnie lądowała w odległości 88,5 m, a dziesiątkę zamknęła jej rodaczka Jacqueline Seifriedsberger z rezultatem 85 i 88 m.

Pełne wyniki serii finałowej

Tym zwycięstwem Iraschko-Stolz została liderką klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu plasuje się Carina Vogt, a trzecie miejsce zajmuje Sara Takanashi.


Źródło: informacja własna | fis-ski.com

Kategorie: , , ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA