Archiwum strony

PŚ Pań Rasnov: Maren Lundby prowadzi na półmetku rywalizacji

Unknown | 7.2.15 | 0 komentarze

Po pierwszej serii konkursu z cyklu Pucharu Świata Pań odbywającego się w Rasnovie, prowadzi Norweżka Maren Lundby tuż przed Danielą Irascho-Stolz oraz Sarą Takanashi.


Po dobrym skoku na 94,5 m Ludnby prowadzi z wynikiem 120,6 pkt. Tuż za nią, ze stratą równą zaledwie 0,3 pkt jest Daniela Irascho-Stolz, która oddała o pół metra którszy skok niż Norweżka równy 94 m. Z takim samym wynikiem na kolejnych dwóch miejscach plasują się: trzecia Sara Takanashi (116,2 pkt) i czwarta Eva Pinkelnig (115,7 pkt).

Piąte miejsce zajmują ex aequo Carina Vogt z wynikiem równym 92 m oraz Maja Vtic z odległością 92,5 m. W czołowej dziesiątce plasują się także kolejno Yuki Ito (91 m), Julia Clair i Spela Rogelj (obie po 89,5 m) oraz Coline Mattel (89 m).

Pełne wyniki pierwszej serii konkursowej
Lista startowa serii finałowej

Seria finałowa rozpocznie się o godzinie 13:30 czasu polskiego.

Źródło: informacja własna | fis-ski.com

Kategorie: , , , ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA