Archiwum strony

Indywidualne zawodu Pucharu Świata w Zakopanem wygrał Kamil Stoch skacząc 134 i 133 metry.
Drugie miejsce zajął  Stefan Kraft 133 i 133,5 metra, a trzeci był  Severin Freund 131 i 133 metry.

Za nami pierwsza seria konkursowa indywidualnych zawodów Pucharu Świata w Zakopanem. 
Już kwalifikacje padły łupem "Rakiety z Zębu", ale w pierwszej serii konkursowej Kamil Stoch odpalił niczym rakieta uzyskując 134 metry i dostając bardzo wysokie noty od sędziów. 
Zawodniczka Kanady Taylor Henrich wygrała konkurs Pucharu Kontynentalnego Kobiet. Skoki na 87 i 93 metry pozwoliły wyprzedzić Norweżkę Anette Sagen (89,5 i 90 m). Trzecia była Czeszka Zdena Pesatova (84 i 82,5 m).

Za nami kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Zakopanem. 
Zwycięzcą  odbywających się w gęstej mgle kwalifikacji okazał się Kamil Stoch skacząc 131,5 metra. 
Drugi konkurs FIS Cup, który odbył się w Kranj wygrał po raz drugi David Zauner skacząc 102 i 101 metrów. Drugi był  Słoweniec Gasper Bartol (99,5 i 100 m),  a trzecie miejsce przypadło Austriakowi Stefanowi Huber (100 i 99 m). 

Obecnie pod skocznią panuje bardzo mocna mgła, ale czekamy na kwalifikacje. Kibicom dopisują humory, a atmosferę podgrzewają ze sceny prowadzący didżeje. 

Pierwszy  z dwóch  konkursów  Pucharu Kontynentalnego pań zaplanowanych dzisiaj w Falun najlepsza okazała się Norweżka Anette Sagen uzyskując 87 i 85 metrów.
Podobnie jak w Pucharze Kontynentalnym mężczyzn, tak i w Pucharze Świata Kobiet w japońskim Zao (HS-100) pogoda nie pozwoliła na rozegranie dwóch serii konkursowych.

Manuel Poppinger został zwycięzcą jednoseryjnego konkursu Pucharu Kontynentalnego w Sapporo. Austriak skoczył 135 metrów.

Na konferencji prasowej po sobotnich, drużynowych zawodach PŚ w Zakopanem, zjawili się przedstawiciele zwycięskich drużyn, Niemiec, Austrii i Słowenii.