Archiwum strony

Pierwsze zawody FIS Cup w austriackim Villach wygrał Danny Queck. W czołowej "15" sklasyfikowanych zostało trzech Polaków. 

Sobotni konkurs FIS Cup w austriackim Villach wygrała faworytka - Jacqueline Seifriedsberger. Zdyskwalifikowano osiem zawodniczek, w tym jedyną Polkę - Kingę Rajdę. 
Na prowadzeniu po pierwszej serii konkursu FIS Cup w austriackim Villach znajduje się Danny Queck. W czołowej "10" sklasyfikowano dwóch Polaków.
Na półmetku zawodów FIS Cup w Villach prowadzi Jacqueline Seifriedsberger. Z powodu nieregulaminowego kombinezonu zdyskwalifikowana została Kinga Rajda.
Sebastian Colloredo okazał się być najlepszy w serii próbnej przed sobotnim konkursem FIS Cup w austriackim Villach. Dziewiąty wynik należał do Przemysława Kantyki. Pozostali Polacy spisali się słabo. Początek pierwszej serii konkursowej o 14:00.
Podczas serii próbnej przed konkursem FIS Cup w Villach najlepsza okazała się być Ursa Bogataj. Na szesnastej lokacie sklasyfikowana została Kinga Rajda. Początek zawodów o 14:00. 
W pierwszym treningu przed konkursem FIS Cup w austriackim Villach najdalej lądował Yukiya Sato. Swoje skoki odpuścili nasi reprezentanci.
Podczas oficjalnego treningu na skoczni w Villach przed pierwszymi zawodami FIS Cup w tym sezonie dominowały reprezentantki Japonii. Na dziesiątej pozycji sklasyfikowana została jedyna startująca Polka - Kinda Rajda.