Archiwum strony

Niemiec Tim Heinrich zwycięzył w niedzielnym konkursie rangi FIS Cup w austriackim Villach. Nasi zawodnicy nie utrzymali prowadzenia po pierwszej serii, co więcej wypadli poza podium, które uzupełnili: Lukas Mueller i Danny Queck.


Jacqueline Seifriedsberger potwierdziła swoją dominację i bezapelacyjnie wygrała drugi konkurs rangi FIS Cup w Villach. W drodze na najwyższy stopień podium Austriaczka oddała skoki na odległośi: 91 i 91,5m. Pozostałę miejsca na podium zajęły: Słowenka Ursa Bogataj oraz Niemka Luisa Goerlich i kolejna Słowenka Ema Klinec


Po pierwszej serii drugiego konkursu w Villach mamy na czele dublet naszych reprezentantów! Przemysław Kantyka prowadzi, natomiast tuż za nim znajduje się kolejny nasz zawodnik - Stanisław Biela. W drugiej serii nasi zawodnicy będą musieli odeprzeć atak przede wszystkim niemieckich zawodników.
Jacqueline Seifriedsberger prowadzi po pierwszej serii niedzielnego konkursu FIS Cup odbywającego się w Villach. Austriaczka wypracowała bardzo dużą przewagę nad konkurentkami: Lisą Goerlich z Niemiec i Słowenka Emą Klinec.