Archiwum strony

fot.: Pia Christel May
Domen Prevc okazał się być najlepszy podczas konkursów Alpen Cup w Einsiedeln. Pomimo upadku w niedzielnych zawodach po fenomenalnych skoku na odległość 125,5 metra(!) udało mu się wygrać o 0,1 punktu. Na podium stanęli także Tim Fuchs i Markus Rupitsch.
Sara Takanashi wygrywa drugi konkurs Letniej Grand Prix Pań w Czajkowskim, tuż za nią znalazła się Yuki Ito, a na trzecim miejscu po raz drugi z rzędu uplasowała się Line Jahr.
Sara Takanashi po raz kolejny jest najlepszą zawodniczką serii próbnej przed niedzielnym konkursem Letniej Grand Prix Pań w Czajkowskim. Dalekie skoki oddały też Yuki Ito i Line Jahr.
Kenneth Gangnes odniósł drugie zwycięstwo podczas rywalizacji cyklu Letniej Grand Prix w Czajkowskim. Drugi stopień podium zajął nasz reprezentant Jan Ziobro, co jest dla nas przyjemną niespodzianką. Podium uzupełnił kolejny Norweg i lider po pierwszej serii - Joachim Hauer.


Joachim Hauer jest liderem po pierwszej serii konkursu Letniej Grand Prix w rosyjskim Czajkowskim. Norweg nieznacznie wyprzedza naszego reprezentanta Jana Ziobrę, który dzisiaj broni honoru naszej kadry, Trzeci jest Kenneth Gangnes.


Norweg Joachim Hauer popisał się najlepszym skokiem w serii próbnej przed drugim konkursem cyklu Letniej Grand Prix w Czajkowskim. Dobrym skokami mogli się także pochwalić: Robert Kranjec oraz Jan Matura.