Archiwum strony

Austriak Gregor Schlierenzauer odniósł bezdyskusyjne zwycięstwo w ostatnim konkursie cyklu Letniej Grand Prix, który odbył się w Hinzenbach. Obok reprezentanta gospodarzy na podium znaleźli się: Peter Prevc oraz Kenneth Gangnes. W czołowej "10" zameldowało się trzech reprezentantów Polski


Gregor Schlierenzauer prowadzi po pierwszej serii konkursu finałowego cyklu Letniej Grand Prix w austriackim Hinzenbach. Reprezentant gospodarzy wyprzedza Niemców: Severina Freunda i Andreas Wellinger. W czołówce znajdują się także reprezentanci Polski.


Kenneth Gangnes oddał najlepszy skok podczas serii próbnej przed finałowym konkursem cyklu Letniej Grand Prix w austriackim Hinzenbach. Reprezentant Norwegii wyprzedził Dawida Kubackiego, oraz Niemca Severina Freunda.


Dzisiejsze zawody FIS Cup w Rasnovie wygrał Andrzej Stękała przed Jure Sinkovcem i Tim Fuchsem.

Sebastian Bradatsch okazał się najlepszym zawodnikiem serii próbnej, poprzedzającej niedzielny konkurs z cyklu FIS Cup na normalnej skoczni w Rasnovie. W czołowej "10" uplasowali się Andrzej Stękała, Krzysztof Leja i Andrzej Zapotoczny. Daniela Haralambie odniosła swoje trzecie z rzędu zwycięstwo w konkursie FIS Cup w Rasnovie i tym samym została liderką tegorocznej letniej edycji cyklu. Kinga Rajda ponownie na miejscu trzecim, a w klasyfikacji generalnej zajmuje miejsce drugie.