Archiwum strony

Niedzielny konkurs Pucharu Świata w Lillehammer na skoczni normalnej okazał się być szczęśliwy dla Kennetha Gangnesa, który odniósł pierwszy tryumf w karierze w zawodach tej rangi. Na podium obok niego znaleźli się Peter Prevc i Johann Andre Forfang. 
Po pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w Lillehammer na prowadzeniu znajduje się Kenneth Gangnes. Słabo zaprezentowali się Polacy. W drugiej rundzie, która rozpocznie się o 15:50, zobaczymy tylko Stefana Hulę.
W kwalifikacjach do niedzielnego konkursu Pucharu Świata na skoczni normalnej w norweskim Lillehammer najlepszy okazał się być Roman Koudelka. W pierwszej serii, która rozpocznie się o 14:45, zobaczymy sześciu Polaków.
Niedzielne popołudnie będzie kolejnym dniem zmagań skoczków w norweskim Lillehammer. Organizatorzy w porozumieniu z jury postanowili, że drugi konkurs, podobnie jak wczorajszy, odbędzie się na skoczni normalnej o rozmiarze HS-100.


W dniu dzisiejszym 5 grudnia na skoczni K-17 w Goleszowie "Pod Grabową" odbyły się cykliczne zawody dla dzieci i młodzieży; Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży „Mikołaj w Goleszowie”.