Archiwum strony

Karl Geiger
Karl Geiger okazał się zdecydowanie najlepszy podczas pierwszego konkursu pucharu kontynentalnego w fińskim Rovaniemi. Za nim uplasowali się Norwegowie: Fredrik Bjerkeengen i Halvor Egner Granerud. Najwyżej z Polaków na szóstym miejscu uplasował się Bartłomiej Kłusek.


Karl Geiger
Karl Geiger prowadzi po pierwszej serii w zawodach pucharu kontynentalnego w fińskim Rovaniemi. Na wysokim czwartym miejscu plasuje się Bartłomiej Kłusek.

Bartłomiej Kłusek
W Rovaniemi odbyła się seria treningowa poprzedzająca konkurs pucharu kontynentalnego. Najlepszy okazał się Bartłomiej Kłusek, który wyprzedził dwójkę Słoweńców: Tilena Bartola i Jure Sinkovca.

Peter Prevc odniósł przekonujące zwycięstwo w sobotnim konkursie Pucharu Świata w szwajcarskim Engelbergu. Słoweniec wyprzedził swojego młodszego brata Domena, czym Słoweńcy wywalczyli pierwszy braterski dublet w historii Pucharu Świata. Podium uzupełnił weteran Noriaki Kasai. Najlepszy z Polaków - Kamil Stoch był 20.


Peter Prevc prowadzi z ogromną przewagą po pierwszej serii sobotniego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Engelbergu. Słoweniec wyprzedza Niemca Richarda Freitaga oraz swojego brata Domena. Najlepiej z Polaków spisał się Kamil Stoch który jest dziewiąty


Norweg Kenneth Gangnes oddał najlepszy skok podczas serii próbnej przed konkursem Pucharu Świata w szwajcarskim Engelbergu. Trzeci zawodnik w aktualnej klasyfikacji cyklu wyprzedził Niemca Andreas Wellingera oraz Austriaka Michaela Hayboecka. Dobrze w treningu spisali się nasi reprezentanci.