Archiwum strony

Peter Prevc przypieczętował zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni tryumfując w ostatnim konkursie tego cyklu w austriackim Bischofshofen. Słoweniec wyprzedził dzisiaj Severina Freunda, oraz reprezentanta gospodarzy Michaela Hayboecka, który po zaciętej walce z Kennethem Gangnesem ostatecznie zajął miejsce na podium całego TCS. W Bischofshofen zapunktowało trzech Polaków, z których najlepszy Stefan Hula był dopiero 24.


Peter Prevc po raz kolejny jest liderem po pierwszej konkursu Pucharu Świata. Tym razem Słoweniec oddał najlepszy skok w Bischofshofen w ostatnim akcie Turnieju Czterech Skoczni. Drugie miejsce zajmuje Severin Freund, a trzeci jest Michael Hayboeck. W drugiej serii zobaczymy trzech naszych reprezentantów, ale nie ma wśród nich Kamila Stocha.


Peter Prevc oddał najdłuższy skok podczas serii treningowej przed ostatnim konkursem Turnieju Czterech Skoczni, który odbywa się w Bischofshofen. Słoweniec zmierzający po zwycięstwo w Turnieju wyprzedził Kennetha Gangnesa oraz Severina Freunda.


Już dziś w święto Trzech Króli odbędzie się finałowy konkurs 64. Turnieju Czterech Skoczni. Emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ zapowiada się ciekawa walka nie tylko o podium klasyfikacji generalnej turnieju, ale również o zwycięstwo w dzisiejszych zawodach. Liczymy też na jak najlepsze występy naszych reprezentantów.
Do polskiej premiery książki Thomasa Morgensterna coraz bliżej! „Moja walka o każdy metr”, której zostaliśmy patronem medialnym, ukaże się już 13 stycznia. Kilka dni później do Polski zawita austriacki skoczek, by spotkać się z fanami w Warszawie i Zakopanem. Znamy już szczegóły obu wydarzeń.