Archiwum strony

Goran Janus (fot. Agnieszka Pająk)
Kolejna z czołowych nacji ogłosiła skład na nadchodzące mistrzostwa świata w lotach w Bad Mitterndorf. Słoweńcy wybiorą się do Austrii w pięcioosobowym składzie.


Łukasz Kruczek (fot. Robert Osak)
Znamy skład Polaków przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w lotach, które odbędą się w dniach 14-17 stycznia w austriackim Bad Mitterndorf. Szkoleniowiec reprezentacji Polski Łukasz Kruczek postawił na trzech zawodników kadry A i dwóch z kadry B.Alexander Stoeckl (fot. Agnieszka Pająk)
Znamy skład Norwegów na nadchodzące mistrzostwa świata w lotach, które odbędą się w Bad Mitterndorf. Alexander Stoeckl do Austrii zabiera sześciu swoich podopiecznych.

Za nami drugi dzień rywalizacji w zawodach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2016 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Tym razem skokom w Szczyrku Skalitem towarzyszyła mglista i deszczowa aura, jednak to nie przeszkodziło młodym sportowcom w osiąganiu dobrych rezultatów. Bardzo ciekawie układa się walka o żółtą koszulkę lidera LOTOS Cup, zwłaszcza w kategoriach Junior D oraz Junior E.