Archiwum strony

Yuka Seto wygrała serię kwalifikacyjną przed sobotnim konkursem z cyklu Pucharu Świata Pań na skoczni HS106 w Oberstdorfie. W konkursie zobaczymy też jedną z Polek, Kingę Rajdę.
Przed nami kolejny weekend ze skokami narciarskimi kobiet, tym razem areną zmagań będzie Oberstdorf. Właśnie zakończyły się dwie serie oficjalnego treningu na skoczni HS106, w których najlepiej spisały się Daniela Iraschko-Stolz i Sara Takanashi.
Dawid Kubacki wspólnie z Taku Takeuchim zwyciężyli w kwalifikacjach do konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Sapporo. Na podium kwalifikacji znalazł się jeszcze jeden Polak - Kamil Stoch, który był 3, a bardzo dobrymi skokami popisali się również: piąty Maciej Kot i szósty Stefan Hula. W jutrzejszym konkursie obejrzymy komplet naszych reprezentantów.


Słoweńcy: Peter Prevc i Robert Kranjec oddali najlepsze skoki podczas serii treningowych przed kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata w Sapporo.  Z naszych reprezentantów najlepiej radził sobie Maciej Kot, który dwukrotnie znalazł się czołowej dziesiątce