Archiwum strony

Robert Kranjec (fot. Agnieszka Pająk)
Robert Kranjec wygrywa w dzisiejszym konkursie! Doświadczony Słoweniec pokonał Petera Prevca i Johanna Andre Forfanga. Najwyżej z Polaków został sklasyfikowany Maciej Kot.
Robert Kranjec (fot. Agnieszka Pająk)
Robert Kranjec prowadzi po pierwszej serii piątkowego konkursu indywidualnego w słoweńskiej Planicy. Wyprzedza on dwójkę Norwegów: Johanna Andre Forfanga i Kennetha Gangnesa. W drugiej serii zobaczymy pięciu reprezentantów Polski. Najwyżej sklasyfikowany z naszych zawodników jest Maciej Kot.
Maciej Kot (fot. Agnieszka Pająk)
Właśnie zakończyły się kwalifikacje do piątkowego konkursu indywidualnego w słoweńskiej Planicy. W tej serii wygrał Maciej Kot. Czołową trójkę uzupełnili kolejni Polacy: Kamil Stoch i Stefan Hula. Kwalifikację wywalczyli także Andrzej Stękała i Dawid Kubacki. Do konkursu nie zdołali awansować Piotr Żyła i Bartłomiej Kłusek.
Tuż po zakończeniu rywalizacji w Pucharze Świata w skokach narciarskich i finale w Planicy odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach, które rozegrane zostaną w dniach 22-23 marca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Kibice będą mogli obejrzeć zawody za darmo. Pierwszego dnia rywalizacji skoczkowie będą walczyć o tytuł indywidualnego mistrza Polski, którego bronić będzie Kamil Stoch, natomiast kolejnego dnia rozegrany zostanie konkurs drużynowy. W środę odbędzie się także miła uroczystość – podziękowanie trenerowi Łukaszowi Kruczkowi za wieloletnią pracę w Kadrze Narodowej PZN.