Archiwum strony

Pierwsze konkursy w Villach wliczające się do klasyfikacji FIS Cup za nami! W konkursie na czołowych miejsach uplasował się sloweński dublet: Eva Logar i Spela Rogelj. Podium uzupełniła Kinga Rajda! U mężczyzn triumfował Yuken Iwasa przed Thomasem Diethartem i Jonathanem Siegelem. Najlepiej z Polaków spisał się Bartosz Czyż.

Za nami pierwsze serie konkursów kobiet i mężczyzn w ramach FIS Cup. Liderką w konkursie pań jest Nika Kriznar, zaś u panów przodownikiem jest Yuken Iwasa. Najwyżej z Polaków plasują się Kinga Rajda i Stanisław Biela.
Yuken Iwasa okazał się najlepszy podczas serii próbnej poprzedzającej inauguracyjny konkurs FIS Cupu w Villach. Za nim uplasowali się Jan Kus i Andreas Schuler. 

Początek sezonu letniego nie tylko rozpoczął się w PK ale także w FIS Cupie. Przed chwilą w Austriackim Villach zakończył się trening mężczyzn, w którym najlepszy okazał się być Jonathan Siegel.
Peter Prevc nie miał sobie równych podczas sobotniego konkursu Letniego Pucharu Kontynentalnego w słoweńskim Kranju. Słoweniec oddawał zdecydowanie najdalsze skoki w obu seriach. Podium uzupełnili jego koledzy z reprezentacji: Robert Kranjec i Jaka Hvala. W czołowej dziesiątce uplasowało się dwóch reprezentantów Polski.
Peter Prevc prowadzi po pierwszej serii sobotniego konkursu pucharu kontynentalnego w Kranju. Słoweniec w pierwszej serii lądował najdalej ze wszystkich. Drugie miejsce zajmuje jego rodak Robert Kranjec, a podium uzupełnia Mackenzie Boyd-Clowes. W drugiej serii zobaczymy trzech reprezentantów Polski. Najwyżej z nich plasuje się Bartłomiej Kłusek.
Peter Prevc okazał się najlepszy podczas serii próbnej poprzedzającej sobotni konkurs letniego pucharu kontynentalnego w Kranju. Za nim uplasowali się Jan Ziobro i Tomaz Naglic. W czołowej dziesiątce uplasowało się dwóch Polaków.