Archiwum strony

Pierwszy konkurs FIS Cup w Szczyrku padł łupem podopiecznych trenera Łukasza Kruczka, którzy zajęli dwie pierwsze pozycje. Trzeci był Janni Reisenauer. Najlepiej z Polaków zaprezentował się czwarty Stanisław Biela.

Pierwszy konkurs FIS Cup w Szczyrku wygrała Kinga Rajda, która wyprzedziła drugą Henriettę Kraus o 10 punktów. Skład podium uzupełniła Natasha Bodnarchuk. 
Na półmetku zawodów FIS Cup w Szczyrku prowadzi Janni Reisenauer. Drugie miejsce zajmują ex-aequo Davide Bresadola i Stanisław Biela. W serii finałowej obejrzymy dwunastu Polaków.
Po pierwszej serii na prowadzeniu w konkursie FIS Cup w Szczyrku znajduje się Kinga Rajda, przed Henriette Kraus i Natashą Bodnarchuk. W serii finałowej nie obejrzymy Joanny Kil, która została zdyskwalifikowana z powodu nieregulaminowego kombinezonu.
Oficjalne treningi na skoczni K95 w Szczyrku już za nami. Najlepsi okazali się być Julian Hahn i Daniel Huber. Z dobrej strony zaprezentowali się Bartłomiej Kłusek i Aleksander Zniszczoł. Początek konkursu o 12:00.
Podczas oficjalnych treningów na obiekcie w Szczyrku poza zasięgiem rywalek była Henriette Kraus. Z dobrej strony zaprezentowała się Joanna Szwab, która dwukrotnie zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce.