Archiwum strony

Maciej Kot zwyciężył w finałowym konkursie cyklu Letniej Grand Prix w niemieckim Klingenthal. Polak potwierdził dominację w tegorocznym cyklu, wyprzedzając w dzisiejszym konkursie kolegę z reprezentacji, Kamila Stocha oraz Słoweńca Petera Prevca.


Maciej Kot potwierdza dzisiaj, że obecny sezon letni należy do niego. Polak zdecydowanie prowadzi w finałowym konkursie zawodów cyklu Letniej Grand Prix w niemieckim Klingenthal. Wyprzedza on Daniela-Andre Tande i kolejnych dwóch Polaków - Kamila Stoch i Dawida Kubackiego.


Austriak Michael Hayboeck tryumfował w kwalifikacjach przed finałowym konkursem cyklu Letniej Grand Prix w niemieckim Klingenthal. Austriak wyprzedził Włocha Davide Bresadolę oraz Rosjanina Denisa Kornilova. Awans do konkursu wywalczyli wszyscy nasi reprezentanci.


Za nami ostatni dzień rywalizacji podczas letniej części cyklu FIS Cup 2016/2017. Swoje pierwsze zwycięstwo w karierze w zawodach międzynarodowych odniósł Paweł Wąsek! Polak wyprzedził dwóch Niemców: Juliana Hahna i Felixa Hoffmanna.
Ostatni konkurs FIS Cup pań tego lata za nami. Drugie zwycięstwo w Rasnovie odniosła reprezentantka gospodarzy: Daniela Haralambie. Tak samo jak wczoraj, na podium znalazły się Aleksandra Barantceva i Sophie Mair.

Słoweniec Peter Prevc oraz Stefan Kraft okazali się najlepsi podczas treningów przed kwalifikacjami do popołudniowych zawodów cyklu Letniej Grand Prix w Klingenthal. mimo tego najdłuższe skoki obu serii należały do Macieja Kota.