Archiwum strony

Karl Stoss, przewodniczący Austriackiej Loterii uważa, że specjalnymi bohaterami są Ci, którzy poza sukcesami sportowymi, pomagają innym. Trudno się z nim nie zgodzić. Jednym z nominowanych do nagrody "Sportowca z sercem" jest Hubert Neuper.
Rywalizacja o medale letnich mistrzostw Polski w Wiśle rozstrzygnięta! Złoto zdobył Maciej Kot. Zwycięzca tegorocznej edycji Letniej Grand Prix pokonał Kamila Stocha i Klemensa Murańkę.

Pierwsza seria konkursu o tytuł mistrza Polski za nami. Na półmetku prowadzi Maciej Kot. Drugie miejsce zajmuje Kamil Stoch, a podium uzupełnia Aleksander Zniszczoł.

W sobotę na obiekcie HS109 w Kranju odbyły się Mistrzostwa Słowenii. Wśród mężczyzn tryumfował Peter Prevc. Najlepszą z pań okazała się być natomiast Maja Vtic.
Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, przedstawił 8 października w Wiśle nowego dyrektora koordynatora Kadry Narodowej w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej PZN – Adama Małysza. Mistrzowski duet – choć w innych rolach – powraca, by wznieść polskie narciarstwo na jeszcze wyższy poziom.