David Siegel (fot. Radosław Sarnik)
Rywalizacja drużynowa zakończyła tegoroczne mistrzostwa świata juniorów w rumuńskim Rasnovie. Złoto zdobywa drużyna niemiecka. Srebro wywalczyli Norwegowie, a brązowy medal przypadł ekipie japońskiej. Polacy ukończyli rywalizację na miejscu siódmym.
Przemysław Kantyka (fot. WinterSzus.pl)
Niemcy prowadzą po pierwszej serii konkursu drużynowego rozgrywanego w rumuńskim Rasnovie w ramach mistrzostw świata juniorów. Podium uzupełniają ekipy Norwegii i Japonii. Polacy po pierwszej serii plasują się na ósmej pozycji.
W dniu dzisiejszym 24-02-2016 nasz korespondent Grzegorz Granica zawitał na skocznię im. Adama Małysza w Wiśle Malince, by sprawdzić jak wyglądają tam przygotowania do zbliżającego się szybkimi krokami Pucharu Świata (3-5.03.2016).
Ema Klinec (fot. Agnieszka Pająk)
W Rasnovie została rozegrana rywalizacja drużyn mieszanych w ramach mistrzostw świata juniorów. W tej konkurencji złoty medal zdobyła reprezentacja Słowenii. Srebrny medal wywalczyli Austriacy, a brąz przypadł Niemcom. Polska zakończyła swój udział w konkursie już po pierwszej serii.
Pierwsza seria konkursu drużyn mieszanych za nami. Na półmetku prowadzi drużyna z Austrii. Na drugim miejscu plasuje się ekipa niemiecka, a trzecią pozycję zajmuje Słowenia. Polska odpadła z rywalizacji po pierwszej serii.