Archiwum strony

MP Szczyrk: Dawid Kubacki mistrzem Polski

CranberryZest | 1.9.13 | 3 komentarze

Mistrzem Polski został Dawid Kubacki, który uzyskał odpowiednio 101 i 104 m. Pozostałe miejsca na podium zajęli Klemens Murańka oraz Krzysztof Biegun, którzy wspólnie zajęli drugie miejsce.
Klemens Murańka skoczył odpowiednio 101 oraz 100 m, a Krzysztof Biegun z którym wspólnie podzielił srebrny medal uzyskał 99 oraz 101,5 m.
Na czwartej pozycji znalazł się nasz najlepszy skoczek - Kamil Stoch z wynikami 98 oraz 102 m. Dalej uplasował się ubiegłoroczny zdobywca tego tytułu Maciej Kot, który w pierwszej serii skoczył 100,5 m, a w drugiej pół metra bliżej. Najlepszą '6' konkursu zamknęli Bartłomiej Kłusek z odległościami 99,5 i 100 m oraz Piotr Żyła, który w pierwszej serii uzyskał 94,5 m, a w drugiej zanotował znaczną poprawę lądując aż na 104,5 m.


PEŁNE WYNIKI ZAWODÓW

Foto krwisty:Foto granda:


Video
I seria konkursowa


II SERIA:


DEKORACJA


Oczekiwane video:  W następnym artykule wypowiedzi zawodników...


źródło: pzn.pl

Kategorie: , , ,


3 komentarze:

 1. Ale to musiał być zacięty konkurs:) Kubacki odleciał wszystkim, ale między drugimi - Murańką/ Biegunem, a dziesiątym Hulą różnica tylko 6,5 punktu.

  I z bardzo dobrej strony pokazał się Przemysław Kantyka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super relacja super wyniki !
  Gratulacje dla całego podium!
  I to mi się podoba wygrywają ci, którzy skaczą najdalej dobrze, że na MP jeszcze nie wpadli na te durne pomiary wiatrów.
  Piekny konkurs !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że są obie serie obejrzę jak wrócę z roboty !!
   Super wielkie dzieki !

   Usuń

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA