Archiwum strony

IMC Szczyrk - Norwegia wygrywa konkurs drużynowy na HS-77

Krwisty | 11.3.12 | 0 komentarze

Wczoraj odbyły się ostatnie konkursy Międzynarodowych Mistrzostw Świata Weteranów.
Sobota na skoczni "Skalite" w Szczyrku, a potem na szczyrkowskiej trasie biegowej, przeminęła pod znakiem konkursów drużynowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.

Na skoczni stawiło się pięć państw: Norwegia, Finlandia, Niemcy, Szwecja i Rosja.
Liczne reprezentacje Norwegii i Finlandii podzielono na grupy wiekowe.


Zwycięstwo przypadło pierwszej drużynie Norwegii  w składzie: Knut Soerlien, Knut Bjerke, Oeyvin Villesvik, Knut Bjoernar Stroem.

Srebrny medal wywalczyła pierwsza drużyna Finlandii składająca się z zawodników: Vaino Karjalainen, Arsi Sjogren, Seppo Kinnunen, Antti Koivuranta.

Brązowy krążek wywalczyli także Norwedzy ale z drugiej grupy: Jan Skevik, Olav Hage, Ole Andrea Skatvedt, Joakim Helland.Tuż za podium uplasowała się druga ekipa Norwegii, piąte miejsce zajęli Niemcy, szóste Rosja, a stawkę zajęła drużyna ze Szwecji.
Szczegółowe wyniki w skokachW biegach do kombinacji  zwyciężyła  pierwsza drużyna fińska, przed pierwszą ekipą Rosji, a trzecie miejsce przypadło pierwszej grupie z Norwegii.
Szczegółowe wyniki kombinacji Po zakończonych zmaganiach sportowych, wieczorem odbył się uroczysty bankiet kończący mistrzostwa, połączony z dekoracją i wręczeniem medali.
Zdjęcia i filmy z uroczystości zakończenia pokażemy w następnym artykule.Pokaz slajdów:Film:Galeria zdjęć Kuby Skowrona -Answer blog

Źródło: Informacja własna

Kategorie: , , , , ,


0 komentarze

Masz coś do powiedzenia? Napisz w kratce. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy napisanych przez internautów. Niestosowne komentarze będą usuwane. Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania w serwisie WinterSzus.pl. REGULAMIN KOMENTOWANIA