Archiwum strony

Znamy już listę startową jutrzejszych kwalifikacji w Wiśle. Na skoczni imienia Adama Małysza jutro o godzinie 11:00 odbędą się kwalifikacje Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na starcie zobaczymy 65. zawodników z piętnastu krajów.
Wśród Polaków zobaczymy: Kamila Stocha, Piotra Żyłę , Jana Ziobro, Macieja Kota, Krzysztofa Bieguna, Klemensa Murańkę, Dawida Kubackiego, Stefana Hulę, Krzysztofa Miętusa, Bartłomieja Kłuseka, Aleksandra Zniszczoła oraz Jakuba Wolnego.

Zabraknie  też kilku czołowych skoczków. W Wiśle nie poskacze Janne Ahonen, Simon Ammann, Noriaki Kasai (wraz z kolegami z kadry) oraz Thomas Morgenstern.

Jutrzejszy program:

Czwartek
16 stycznia 2014

9:00 oficjalny trening
11:00 kwalifikacje
16:00 seria próbna
17:30 I seria konkursu indywidualnego

Konkurs będzie transmitować Telewizja Polska i Eurosport.Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w treningach i serii kwalifikacyjnej do konkursu Pucharu Świata w Wiśle będą mieli możliwość dojazdu z centrum Wisły pod skocznię w Wiśle Malince. Oprócz autobusów liniowych kursujących 20 minut po każdej pełnej godzinie (np. 8:20, 9:20, 10:20, itd.) z przystanku Wisła-Centrum uruchomione zostaną także dodatkowe połączenia. Specjalne autobusy z przystanku Wisła-Centrum odjadą o godzinie: 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30 i 12:00 do przystanku Wisła Nowa Osada Skrzyżowanie (ok. 300 m od skoczni).

Więcej TUTAJ

Miło nam poinformować, że już od rana redakcja WinterSzus.pl będzie na miejscu relacjonować dla Was zawody. Zapraszamy na łamy naszego serwisu. 

Oświetlona skocznia dziś wieczorem. Źródło: wisla-malinka.com


Źródło: Informacja własna / PZN Dominika HorczakFirma Air Products, największy dostawca gazów technicznych w Polsce, wspiera organizatorów Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 16 stycznia br. w Wiśle.