Archiwum strony

Cała  redakcja WinterSzus.pl życzy wszystkim swoim czytelnikom, kibicom, sportowcom i każdemu komu sport nie jest obojętny wszystkiego najlepszego  w nadchodzącym Nowym Roku 2014.

Rok 2013 zbliża się ku końcowi, toteż należałoby go podsumować, gdyż owocował on w wiele sukcesów naszych reprezentantów.  Emocji, które towarzyszyły kibicom przed telewizorami oraz na skoczniach świata, nie sposób opisać, lecz możemy przypomnieć wszystkich kilka momentów, które je wywołały.
Jutrzejszy konkurs w Ga-Pa zapowiada się emocjonująco. Czeka nas kilka bardzo ciekawych pojedynków, w tym jeden bratobójczy między Maciejem Kotem i Janem Ziobro. Niestety na belce startowej nie zasiądzie Piotr Żyła, który zajął odległe, 52. miejsce w kwalifikacjach.
Kwalifikacje do jutrzejszego konkursu wygrał Thomas Diethart, który w swojej próbie uzyskał 141,5 metra. Należy pamiętać, że młody Austriak okazał się być najlepszy także w dwóch seriach treningowych. Drugie miejsce zajął Kamil Stoch (139,5 m), a trzeci był Thomas Morgenstern (136 m).

W treningach na skoczni w Ga-Pa najlepszy okazał się być Thomas Diethart. Austriak nie miał sobie równych. Na godzinę 14:00 zaplanowano początek kwalifikacji. 

„Jerzy Kleszcz – na sportowo”
8 stycznia 2014 roku o godz. 19:00 w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie,
ul. Foksal 3/5 odbędzie się wernisaż wystawy fotografii sportowej Jerzego Kleszcza - fotoreportera
Agencji Fotograficznej Newspix.pl Wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska.