W drugim konkursie z cyklu Pucharu Kontynentalnego, który odbył się w Bischofshofen wygrał zwycięzca YOG - Anze Lanisek (140,5 m i 128,5 m). Bardzo dobrze spisało się dwóch naszych reprezentantów.  Aleksander Zniszczoł (132,5 m i 129,5 m) był drugi, zaś Klemens Murańka (132,5 m i 129,5 m) stanął na najniższym stopniu podium.
W sobotę rozegrano pierwszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w austriackim Bischofshofen. Najlepszy okazał się być Stefan Kraft (131,5 m i 132,5 m), który wyprzedził Roberta Hrgotę (132 m i 130,5 m) oraz Vegarda Swensena (130,5 m i 128 m).
W drugim konkursie FIS-Cup w Szczyrku najlepszy okazał się być po raz kolejny Matic Kramarsic (103 m i 106,5 m). Na drugim miejscu uplasował się Milos Kadlec (105 m i 104,5 m). Czech prowadził po pierwszej serii, lecz ostatecznie przegrał o punkt ze Słoweńcem. Na najniższym stopniu podium sklasyfikowano innego reprezentanta Słowenii - Roka Zime (103,5 m i 104 m).
Drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w japońskim Sapporo przyniósł ponowną wygraną gospodarzy. Ponownie, tak jak w dniu poprzednim, na pierwszym miejscu podium znalazł się Daiki Ito osiągając 127,5 oraz 137 metrów.
Drugą pozycję zajął lider naszej drużyny Kamil Stoch, który skokiem po pierwszej serii 131,5 metra prowadził, jednak druga runda i osiągnięta przez niego identyczna odległość nie pozwoliły na utrzymanie pozycji prowadzącego.