Archiwum strony

Ubiegła środa. Dzień, w którym skocznia Malinka debiutuje w Pucharze Świata w skokach narciarskich. W zimowy, mroźny poranek debiutujemy w większości i my, dziennikarze i fotoreporterzy. W czym spytacie? Ano w biegach narciarskich, które organizuje dla nas Polski Związek Narciarski, wraz z firmą Xtraining "Świat Przygody" - tak, tak tą samą, która testowała nasze umiejętności latem. TUTAJ  
Przyszły weekend będzie obfitował w konkursy skoków narciarskich - odbędą się Puchar Świata, Puchar Kontynentalny oraz FIS Cup. Oto składy Polaków na poszczególne konkursy. 
Emocje po polskim tygodniu w skokach narciarskich już opadły, większość osób wydało swoją opinię na temat wiślańsko- zakopiańskich konkursów, to warto przeczytać co na temat konkursu w Wiśle powiedział dyrektor Pucharu Świata -Walter Hofer. Co szczególnie zwróciło uwagę Hofera? 
Hannu Lepistoe, znakomity fiński trener skoków narciarskich, ponownie gościł w Beskidach. Tym razem podpatrywał skoki podopiecznych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Przyznał, że Finlandia zazdrości nam systemu szkoleniowego i tak obiecujących młodych zawodników.