Archiwum strony

Żadnych zmian w panowaniu w Pucharze Kontynentalnym na skoczni  Midstutbakken w Oslo. Dwa pierwsze miejsca należały podobnie jak wczoraj do Stjernena oraz Gangnesa.
W dzisiejszym konkursie w Libercu (HS 100) triumfowała Sarah Hendrickson przed Danielą Iraschko. Odległości Amerykanki to 100,5 oraz 103,5 m.
Dzisiejszy konkurs rozgrywany na mamucie w Oberstdorfie należał do jednego zawodnika, a był nim Austriak Martin Koch, który lotami na odległość 218 i 221.5 metra wygrał niepodważalnie z resztą rywali. 
Jak informowaliśmy w czwartek odbył się czat na stronie Skivideo.pl  ze skoczkiem narciarskim Bartłomiejej Kłuskiem, czat w którym braliśmy też udział. Przedstawiamy Wam zapis tego czata. Miłej lektury. 

Ciężkie warunki pogodowe towarzyszyły wczoraj zmaganiom biegaczek narciarskich w Pucharze Świata po raz pierwszy rozgrywanym w Polsce. 

Czytaj więcej >>
Zwycięstwo w konkursie z cyklu Pucharu Kontynentalnego, rozgrywanego w Oslo, odniósł reprezentant gospodarzy Andreas Stjernen. Najlepszy z Polaków - Stefan Hula, był dziewiąty.