Archiwum strony

Severin Freund
Sztaby szkoleniowe w niemieckich kadrach podały skład na zawody w Lillehammer. Łącznie zobaczymy dwanaścioro reprezentantów naszych zachodnich sąsiadów.


Sara Takanashi
Skład na pierwsze konkursy pucharu świata kobiet w skokach narciarskich ogłosiła kadra japońska. Trener reprezentacji Japonii Toru Washisawa podał nazwiska czterech zawodniczek, które zaprezentują się podczas inauguracji w Lillehammer. Ta sama czwórka skoczkiń japońskich pokaże się również podczas następnych zawodów pucharowych w Niżnym Tagile.


Peter Prevc
Słoweńskie kadry na podstawie ostatnich treningów w Planicy odkryły karty przed zawodami pucharu świata w norweskim Lillehammer. Na starcie zobaczymy sześciu skoczków i pięć skoczkiń słoweńskich. U mężczyzn do składu powraca rewelacyjny Domen Prevc.


Łukasz Kruczek trener kadry narodowej skoczków narciarskich podał skład osobowy na zbliżające się zawody Pucharu Świata w Lillehammer.
Czesi odsłonili karty przed zawodami cyklu rangi FIS, które w najbliższych tygodniach odbędą się w Norwegii. Łącznie na starcie zobaczymy 11 reprezentantów naszych południowych sąsiadów.