Archiwum strony

Na skoczniach w niemieckim Bad Griesbach rozegrane zostały pierwsze zawody o Puchar Georga Thomy. Kolejne odbędą się w lipcu i sierpniu.
Dzisiejszy konkurs z cyklu Konica Minolta Sommerhoppuke 2014, który odbył się w Lillehammer, wygrał Anders Bardal, który w swoich próbach uzyskał 131,5 m i 133,5 m. Drugie miejsce zajął Rune Velta (130 m i 133 m). Skład podium uzupełnił Phillip Sjoeen (128 m i 130 m).
Wczoraj na skoczni HS 106 w Oslo odbyły się kolejne zawody z cyklu Konica Minolta Sommerhoppuka. Tryumfatorem zawodów został Anders Fannemel, który w swoich próbach uzyskał 107,5 i 103,5 m. Drugie miejsce zajął zwycięzca z Drammen - Phillip Sjoeen (100,5 m i 104 m), a skład podium uzupełnił Rune Velta (101 m i 103,5 m).
Wczoraj na skoczni HS109 w Kranju odbyły się zawody, w których zawodnicy i zawodniczki rywalizowali o punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Cockty. Tryumfowali m.in.: Jure Sinkovec, Ursa Bogataj i bracia Prevc.